Fundacja Fotografii Analogowej i Klasycznych Technik Fotograficznych ANTYKWARIAT FOTOGRAFICZNY

Weź udział w projekcie „Moje Wejherowo. Portret miasta”

Fundacja 1 czerwca 2012 Działania, Moje Wejherowo. Portret Miasta, Newsy
Weź udział w projekcie „Moje Wejherowo. Portret miasta”

Zapraszamy zainteresowane osoby zamieszkujące lub związane z Wejherowem do uczestnictwa w projekcie fotograficznym: „Moje Wejherowo. Portret Miasta”.

Projekt „Moje Wejherowo. Portret Miasta” realizowany jest przez Fundację Fotografii Analogowej i Klasycznych Technik Fotograficznych „Antykwariat Fotograficzny” i współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Wejherowa.

Kogo szukamy:

Poszukujemy ciekawych i interesujących osób w różnym wieku zamieszkujących w Wejherowie lub z nim związanych, mieszkańców rdzennych i napływowych, przedstawicieli różnych grup społecznych i zawodów, osób związanych w przeszłości i współcześnie z miastem oraz osób przyczyniających się do rozwoju miasta a także wszystkich innych zainteresowanych.

Wybrane osoby zostaną zaproszone do udziału w projekcie fotograficznym – pozowania do zdjęć oraz do opowiedzenia między innymi tego kim są, czym się zajmują, jak długo mieszkają w Wejherowie, co najbardziej lubią w swoim mieście itp.

Fotografie zostaną wykonane klasyczną techniką fotograficzną (analogową) na negatywnie czarno-białym 4×5 cala przy wykorzystaniu wielkoformatowego, drewnianego aparatu.

Osoby uczestniczące w projekcie otrzymają swój portret w formie cyfrowej przesłany na adres e-mailowy.

Wykonane fotografie mieszkańców miasta wraz z przeprowadzonymi wywiadami staną się częścią wystawy fotograficznej.

Termin:

Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia 2012 roku.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

 

Warunkiem zgłoszenia uczestnictwa w projekcie jest zapoznanie się z Regulaminem i wypełnienie formularza rekrutacyjnego.